Secde Menu

Islamiyet, islam, ilahi indir, ilahiler, sohbetler, klipler, ezgiler, islam, islamiyet dini

SecdeGulleri.NeT

Anasayfa

Forum-lar

E-Kart /Güller

Şiirler /Saglik

Forum Kuralları

Ziyaretci  Defteri

Islam-Musiki

Ezgiler

iLahiler

Elif-Ba

Kuran Dinle

Kuran-ı Kerim

Hafızlardan Kuran

Video & Klip

Tecvid Dersi

Kuran Ögren

Hatim Köşesi

Namaz Duaları

B. İslam İlmihali

Son Yenilikler

Islamda Kadın

Özel Durumlar

Tesettür Bilgileri

Mahrem Konular

Merak Ettikleriniz

Abdest & Gusül

Kadın ve Namaz

Devamı...>>

Ramazan Ayı & Oruç

Dini Hikayeler

Allah c.c & Peyg.

Mezheb & Mezhebler

Sorularla Islamiyet

Üyelere Özel

Çocuk Bölümü

Çocuk İsimleri

Ruya Tabirleri

Yemek Tarifleri

Bayanlar Bölümü

Haber ve Konular

Yazdir

Konular

Anketler

Haber Arsivi

Haber Gonder

Uye Panosu

Arama

Top 10

Günlük

İletişim

Hesabiniz

Tavsiye et

Üye Listesi

Istatistikler

Uye Puanlari

Özel Mesajlar

Secde Kadrosu

Sistemden Çıkış

En Aktif Uyeler

_SON_UC_UYE
 01:Apr 07, 2015Ahde vefa
 02:Mar 28, 2015hayir
 03:Mar 26, 2015Dursun 22

geceler

Secde_Gulleri

iremnur

cali

sessizlik_65

mira

TaHiR

HaFSaNuR

Secdegulleri.Net-: Forums

Secdegulleri.NeT :: Başlığı Görüntüle - Dününüz nasıl geçti
 YardımYardım   AramaArama   GruplarGruplar   HesabınızHesabınız   Oturum AçOturum Aç 

Dününüz nasıl geçti
Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu -> Anket Köşesi
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj
karatoprak1975
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Pts Haz 30, 2008 6:09 pm    Mesaj konusu: Dününüz nasıl geçti Alıntıyla Cevap Gönder

evet dününüz nasıl geçti tebessum
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder
geceler
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Pts Haz 30, 2008 6:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dün günlerden neydi ki acaba Valla ben bu günü bile unutuyorum dünü nasıl hatırlayayım ama sankim hiç iş yapmadan pc başına gel git akşam olmuştu gibime geliyor all tebessum gul
dundaremine
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Pts Haz 30, 2008 6:13 pm    Mesaj konusu: Re: Dününüz nasıl geçti Alıntıyla Cevap Gönder

Tabiki çalışmakla tebessum Karatoprak kardeşim çok güzel bir başlık her zamanki gibi gul

Hep gitmeler kalanları yıktı,kalanları üzdü

...
Olsun...

En son dundaremine tarafından Pts Haz 30, 2008 6:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder
iremnur
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Pts Haz 30, 2008 6:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

geceler demiş ki:
Dün günlerden neydi ki acaba Valla ben bu günü bile unutuyorum dünü nasıl hatırlayayım ama sankim hiç iş yapmadan pc başına gel git akşam olmuştu gibime geliyor all tebessum gul

aynen ablam ne güzel anlatmışsın aynı ben. kahkaha ....

" Ben Beni Bıraktığım Zaman, SEN Beni Bırakma YA RABBİ "
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
geceler
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Pts Haz 30, 2008 6:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

iremnur demiş ki:

Yoksam sen benim ikizimmisin?... acaba Benzer yönlerimiz neredeyse eksiksiz... goz tebessum gul
dosteli
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Pts Haz 30, 2008 6:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dün uzun ince bir yoldaydım.. gidiyordum gidiyordum bitiremiyordum...

çerkezköy, çorlu ve m.ereğlisi iyi gezmiştim bu üçgen içinde...
ama çok güzel bi sohbeti kaybettim... solgun
Başa dön
iremnur
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Pts Haz 30, 2008 6:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

geceler demiş ki:
iremnur demiş ki:

Yoksam sen benim ikizimmisin?... acaba Benzer yönlerimiz neredeyse eksiksiz... goz tebessum gul

herhalde ablam bu kadar benzerlik.valla seni okurken kendimi buluyorum...

" Ben Beni Bıraktığım Zaman, SEN Beni Bırakma YA RABBİ "
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
geceler
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Pts Haz 30, 2008 6:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

iremnur demiş ki:
herhalde ablam bu kadar benzerlik.valla seni okurken kendimi buluyorum...

Beni okurken mi?... acaba Durun ben bir koşu aynada kendime bakıp geliyorum... melul tebessum gul

Hıımm dünü hatırlamiyorum ama dünden önceki günüm anlatılmaz yaşanır...

Yazmasaydım keşke şimdi karatoprak dünden önceki gününüz nasıl geçti diyede başlık açar... beee goz tebessum gul

geceler
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Cmt Tem 12, 2008 3:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İlk defa dünümü unutmadığım için yazma ihtiyacı duydum. Heralde bende baya bi ilerlemeler olacak acaba tebessum

Dün öğle öncesi yalnız başıma kahvaltı yapmak için çayımı demledim o demlenene kadar siteye Hatimleri düzenlemek için girdiğim anda arkadaş ve komşu baskınına uğradım siteden nasıl çıktım bilemedim tebessum
Sonra onlar eşliğinde kahvaltımı yaptım onlar gitti ben öğle Namazımı kılıp hemen evden çıktım kızılaya indim şu üzerinde hiç yazı bulunmayan klavyeyi değiştirim de Güvercinim yine gelirse rahatca yazsın dedim goz

Ve kaç gündür görmediğim oğlumla Onur çarşısında buluştuk klavyeyi değiştirmeye üst kata çıktık... Dedim bu klavye bir ay kullanmadan yazıları hep siliniyor daha alalı bir yıl olmadı bu dördüncü değiştirişimiz... Bunun üstüne para versekte silinmeyen klavye alsak olurmu? dedim olmaz dedi adam... isterseniz ben size şu klavyeyi vereyim bu ondan daha pahalı hem o bir yılda siliniyorsa bu beş yılda silinir ama bu ambalajında olmadığı açıkta olduğu için tozlanmış silerseniz temizlenir dedi... Oğluma sordum tamam anne bunu alalım dedi... aldık ordan çıkınca oğlumla birazcık sohbet ettik sonra o beni bıraktı kızılay sokaklarında şu yaz ortamından dolayı benimle dolaşmak istemedi bende yalnız başıma biraz dolaştım güya kendime giyecek birşeyler alacaktım ama nerde nereye girdiysem sapuk supuk şeyler... neyse dedim ünlü bir tesettür mağzası var daha önümde orada kesin düzgün şeyler vardır oraya bakayım dedim baktım orada zamane modasına uymuş sasma bende hiçbirşey almadan gittim otobüs durağına otobüs beklerken ahayirim aradı onunla sohbet ederken bindim otobüse geldim saat 5 te eve... Akşam namazı önceside komşumuza başsağlığına gittik vefat eden babası için... ordan geldim yeni aldığım klavyenin tozunu almaya başladım tam iki saatte temizledim güya yeni klavye dediler ya meğer kullanılmış klavye içi öyle pistiki düğmeleri sökmeden temizleyemedim sasma
en sonda kolonyalarla temizleyip taktım aneyyy... şu an kullandığım klavye 1999 yılında alınmıştı bu ondan kat kat daha iyi... bazı düğmelerine basmak için bir kaç kişi yardımıma gelse iyi olacak all

bende hemen söktüm onu yine eskiyi taktım... bu günde eşim onu götürüp yenisini aldı ama bir ay içinde silinen klavyeden... PRO 200...nin klavyesi bunuda buradan protesto edeyim silindiği için...

Hımm şimdi onu takmak için Güvercinimi bekliyorum... Bana geleceğine yakın takayımda silinmeden rahatca kullanabilsin diye tebessum gul

gul_bahcesi
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Cmt Tem 12, 2008 3:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Geceler ablam sakin başlayan günün birden yoğun olmuş bir gün çat kapı bizlerde kahvaltıya gelmek nasip olur inşAllah gul

Ablacım klavyenin tuşları silindi diyorsun bir de 1 sene içinde şaşırdım valla

Neyse ki kazasız belasız atlatmışsın gününü gul

Bende biraz anlatayım dünümü

Dün her sabah olduğu gibi yaşlı bakıma muhtaç ve benim iki tane göz bebeğim olan tatlı bir tane dedecimle ananeme gittim...Kahvaltılarını hazırladım bir güzel doyurdum bulaşıkları yıkadım arada dedecimle atıştık su kaynadı kapat tv kapat yaşlı işte ne yapsın düşünüyor ama ben onları çok seviyorum...İş yerine geldim cuma saatinde yagmurum yanıma geldi beraber öğle yemeği yedik...

Sonra onu uğurladım ablam geldi çarşıya çıktık...Acayip yoruldum çağırdığı içinde kıramadım...

Babam aradı kardeşim durmuyormuş apar topar onu aldım ve eve götürdüm iş yerine getirmiş babam...
Eve geldim annem yok karnım aç iş başa düştü kolları sıvayıp yemek yaparsın babam geldi annem hala yok Halam ev taşıyor ona temizliğe gitmiş..
Açım diyor yemeek tebessum..Arkasından annemler geldi her zaman beraber olduğumuz o akşam yemekleri balkon sefasıyla yine son buldu...Rabbim daim etsin inşAllah gul

Ve akşam komşular tebessum baskın yaptı yatsı namazını kıldım ve uykuya daldım işe böyle bir gündü biraz uzun oldu sanırım all tebessum
Başa dön
MELEKKIZIM
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Cmt Tem 12, 2008 3:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Geceler ablam aşk olsun....

Beni kardeşiliğe ne kadar kabul ettin bilmiyorum ama solgun klavye almadan önce bana bi ses etseydin en kral klavye adresindeydi... utanma

Şimdi klavyelere bir göz gezdirdimde derin bir ahhh çektim.... uzgun
Başa dön
geceler
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Cmt Tem 12, 2008 3:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gul_bahcesi demiş ki:
Geceler ablam sakin başlayan günün birden yoğun olmuş bir gün çat kapı bizlerde kahvaltıya gelmek nasip olur inşAllah gul

Ablacım klavyenin tuşları silindi diyorsun bir de 1 sene içinde şaşırdım valla

Gülbahcem yazının devamını okuyamadım zamanım olmadığı için...Beraber kahvaltı yapmakta sohbette inşaAllah nasip olur bende çok sevinirdim...

Klavyeye şaşırmamak elde değil dediğin gibi ama bu.. PRO 2000 nin bilgisayar kasasının çok iyi olduğunu ama klavye, maus ve ses düzeninin çok kötü olduğunu söylüyorlar... bunu biz alırken söylemediler de aldıktan sonra söylüyorlar sağolsunlar... Bir yıl değil bir ay içerisinde başlıyor silinmeler... gul

MELEKKIZIM demiş ki:
Geceler ablam aşk olsun....

Beni kardeşiliğe ne kadar kabul ettin bilmiyorum ama solgun klavye almadan önce bana bi ses etseydin en kral klavye adresindeydi... utanma

Şimdi klavyelere bir göz gezdirdimde derin bir ahhh çektim.... uzgun

MELEKKIZIM neden üzüldün üzülmene gerek yok zaten bu silinecek kullanmaya başladığımda onun için üzülmene gerek yok... all Hem Güvercinim sana haber uçuracaktı goz tebessum gul
gul_bahcesi
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Cmt Tem 12, 2008 4:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Gülbahcem yazının devamını okuyamadım zamanım olmadığı için...Beraber kahvaltı yapmakta sohbette inşaAllah nasip olur bende çok sevinirdim...

Klavyeye şaşırmamak elde değil dediğin gibi ama bu.. PRO 2000 nin bilgisayar kasasının çok iyi olduğunu ama klavye, maus ve ses düzeninin çok kötü olduğunu söylüyorlar... bunu biz alırken söylemediler de aldıktan sonra söylüyorlar sağolsunlar... Bir yıl değil bir ay içerisinde başlıyor silinmeler... gul

Nasip ablacım belki bir gün özlem ablam ve diğer kardeşlerimle çalarız kapını..Bizlerde çok seviniriz gul
Zamanının geniş olduğu zaman okursun ablacım ne olucak bizler burdayız cevaplarda burada kahkaha Allah ayırmasın bizleri inşAllah gul

Ablacım olsun zaten öyle yaparlar bir parçası iyidir diğerlerinden birinde mutlaka sorun çıkar sen en iyisi özlem ablamla hallet bu işi goz

Özlem abla bir gün süpriz yaparmıyız geceler ablama Sana gelmek mucizeydi rabbim istedi kavuştuk belki beraber geceler ablama gitmekte nasip olur ne dersin goz tebessum
Başa dön
MELEKKIZIM
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Cmt Tem 12, 2008 4:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kabul görülürsek can baş üstüne.... solgun
Başa dön
gul_bahcesi
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Cmt Tem 12, 2008 4:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

MELEKKIZIM demiş ki:
Kabul görülürsek can baş üstüne.... solgun

gul canım ablacım inşAllah tebessum gul
Başa dön
Sessiz-Minare
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Sal Ağu 19, 2008 9:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gunlerin kiymetini bilmeyerek geciriyorum hayir hayir
dunyalik islerin pesine dusmus haldeyim....evrak pesinde kosusturmaktan biktim usandim artik...vergi dairesine git,ordan,ticaret odasina,muhasebeciye,yabanci polise,isci kurumuna,evrak al,evrak hazirla,dosya duzenle,beyanneme al,beyanname ver,2007 yilina ait kayip beyanneme ara,bul,ara bul......affffffffffffffffffffffffffffff

kaybolup gidiyorum evrak ve dosyalarin icinde....

genelde dunum ve bugunum boyle geciyorrr

haaa bunlarin arasinda guzel seylerde oluyor,ne yalan soyliyeyim

dun cok sevdigim bir ablamla,bir yanlis anlasilmayi duzeltme imkani olduuu....dakikalar boyunca telefonda konustukkk...canim ablam beniimmm...ben buyuk bir esegim yaaaa,sinirle kalkan zararla oturur..bendede aynen oyle oldu....ama sukurki her sey eskisi gibi yoluna girdi.....

dun guzel bir haber daha aldim....aslinda bir yandan guzel bir yandan ....adini koyamiyorum.....canim anneme kavusma vakti yaklasiyorr.....ama sadece 45 gunlugune...45 gunden sonra yine ayrilik.... hayir hayir hayir hayir

ama hic olmassa ramazani beraber gecirecegiz...beni mutlu eden tarafta bu zaten....
cok sukurki onun o lezzetli yemeklerini tadicamm...bana kalsa ev halki zehirlenecek mubarek ramazanda.....bu aralar oyle bir yemekler yapiyorumki....sormayin gitsin...unuttum yaaa yemek yapmayi.....her gun ayni seyi yemekten bikti biricik babam ve kardesim......gecen gun bir revani tatlisi yapayim dedim...bin pisman oldum....sonra sitede maviyesil ablamin bir tatlisini gordum hadi onu yapayim dedim cesaret edemedim...

cok sukurki az kaldiii biricik annecigime kavusmaya....ama ne kavusma olacak...dusundukce.....allahimm sen yardimcimiz ol uzgun

su gibi akip giden zamanin degerini bilmek umuduyla. hayir ..duaaaaaa ilee

Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Sal Ağu 19, 2008 10:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tebessum dünüm temizlik yapmakla ve misafir ağırlamakla geçti...
karatoprak1975
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Sal Ağu 19, 2008 12:46 pm    Mesaj konusu: Re: Alıntıyla Cevap Gönder

dünüm boynu bükük geçti bugün ise iyiyim üstünüze iyilik sağlık olsunda ben galiba cereyana tutuldum dün gün boyu kambur kambur dolaştım neyseki düngece kas gevşetici ile bir krem sürdüm bugünden babadan izin aldım işe gitmedim Rabbim demekki bu tür olaylarla eklemlerimizin kıymetini hatırlatıyor o adamı eğerse kim düzeltebilir
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder E-Posta gönder
ahayir
Degerli Uyemiz
Degerli Uyemiz

MesajTarih: Sal Ağu 19, 2008 1:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dünümüz hamdolsun RABBİMİZE

bir kardeşimin bir gönul dostumun uzun zamandan beri çekmiş olduğu

bir sıkıntısını yine ONUN LÜTFU KEREMİYLE feraha ve rahatlığa

kavuşması müjdesini aldım..ve bu güzel haber üzerine şükür secdesi

kıldım...ALLAHIM sen ne güzelsin darda kalana en güzel yardım eden ve

ve şifa verensin..bin şükür sana bin secdeler sana...
Başa dön
Muhammed_Enes
Takdîri Üye
Takdîri Üye

MesajTarih: Sal Ağu 19, 2008 1:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Esselamu Aleykum ... Dün'üm çok ama çok güzel geçti.. anlatmaya kelimeler yetermi bilmem ama yettiği kadar anlatmaya çalışayım.. Dün arkadaşımla beraber çok çok güzel bir cami'ye gittik.. Öyle güzel bir cami'ki, Mescid-i Nebe'vinin minyatürü şeklinde..
İçi, dışı herşeyi Mescid-i Nebeviye öyle benziyordu ki, Minaresi, Yeşil kubbesi Allahım kendimi adeta medinede hissettim.. Caminin içine büyük bir heyecanla, Mescidi Nebe'viyi hayal ederek girdim.. Yürek cosmuştu heyecan doruktaydı... Mimbere doğru yaklaştığımda heyecanım daha da arttı.. Çünkü çünkü çünkü; Mescid-i Nebe'viden Cennet bahçesinde bulunan ''Halı'' getirilmiş ve cami'ye serilmişti.. İşte O Halı'da Namaz kılmak öyle bi haz verdiki bana... Secdeye vardıkça o eşsiz kokuyu aldım... Kokladım doyasıya Sevincime, vuslatıma gözyaşlarım şahit olmuştu.. Ellerimi sürdüm Ordan gelen halıya, kokusu ellerime sinmişti.. O halı'da bile namaz kılmak beni kendimden geçirmişti.. ve İnanın kendimi Peygamber efendimizin mescidinde hissttim... Öyle muazzam bi kokusu vardı ki.. Ya Rabb! sana hamd olsun ki, o kokuyu alabildim... Kokusu ellerimden uzun bi süre gitmedi.. Hala ellerimi koklamaktayım.. Belki o eşsiz kokuyu alabilirim diye.. Camiden çıktığımda ve uzaktan camiye baktığımda aynen mescid-i Nebe-vi....
Rabbim nasip ederse, tekrar orda namaz kılmak isterim.. Ve Ankara'da olanlar Camiye gitmelerini öneririm.. Maneviyat dolu bir Cami.. Bir resmini çektim.. İnşaAllah izmir'e dönünce resmini göstereceğim..
İşte böyle Maneviyatı yüksek bir gün geçirdim.. Allah beni oraya götürenlerden razı olsun...

Muhabbetle gul
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu -> Anket Köşesi Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Benzer Başlıklar
Başlık Yazar Forum Cevaplar Tarih
Yeni mesaj yok Kaç yıl geçti aradan MEVLADANIM Tanışma - İlk Mesaj - S.a. 4 Çar Oca 28, 2015 1:11 am Son gönderilen mesajlar
Yeni mesaj yok Sinan Hocadan Mevlid-i Şerif Kıraatı ... muhibbi16 Dua Köşesi 0 Çar Eyl 04, 2013 7:50 am Son gönderilen mesajlar
Yeni mesaj yok Nefsimi Nasıl Yenebilirim?. geceler Haftanın Konusu 2 Pts Kas 26, 2012 10:18 pm Son gönderilen mesajlar
Yeni mesaj yok Bu dereceye nasıl kavuştun? MTL23 İstediğiniz Konular - Genele Sesleniş 0 Pts Kas 26, 2012 3:00 pm Son gönderilen mesajlar
Yeni mesaj yok Hidâyet Nuruna Nasıl Kavuştum?. geceler İbret Tabloları 0 Sal Ekm 02, 2012 10:34 pm Son gönderilen mesajlar